גברים ומודעות / אריאן מיניאלי

תגובות לגברים ומודעות:

 1. אותה הרוח שמנשבת לכולנו
  מאת: אמירה
  29 באפריל , 2010

  זה נושא שמעסיק אותי בימים אלה.
  את מה שכתבת אני רואה כפתיחה של נושא שחשוב מאד לפתח אותו.יוצא לי לפגוש גברים שעומדים על סף הדלת הזו ופוחדים. גברים "נועדו" לצאת לצייד ולמלחמות, הם "צווו" להרדים את הרגש ולבצע את ייעודם בקור רוח.
  אין הבדל בין גברים ונשים ביכולת הרוחנית, הרי זו אותה הרוח שמנשבת לכולנו. ההבדל הוא במבנה החברתי הדיכוטומי שבעידן הזה תודה לאל ולרוח, מתערער עכשיו. יש בו סדקים. היום הנשים יודעות לצוד לבד וגם משתתפות במלחמות.הן אפילו עושות ומגדלות ילדים לבד.
  המציאות הזו היא טובה אך קשה , היא נותנת ביטוי בזוגיות בחיבור בין המינים. כל כך קשה ליצור חיבור וזוגיות. אני רואה את זה במיוחד אצל הצעירים.נוצר פער.
  חבר מתקשר אמר לי לפני כמה זמן, אנחנו הגברים, פצועים, חולים, אנו זקוקים לכם הנשים שתתנו לנו ריפוי ותמיכה. כנראה גם לו נמאס מ"תפקיד הגבר" שמוטל עליו.
  הוא עייף. אמרתי לו שגם אני עייפה מתפקיד ה"מטפלת" וה"אמא". גם אני רוצה לנוח. די העיב עלי מה שהוא אמר, למרות שדיבר באומץ ממעמקי ליבו.
  הקול שלך, המסר שכתבת, עשה לי טוב, הדליק לי אור של תקווה. עליכם מוטלת האחריות והעשייה , אתם צריכים להניף את הדגל הזה לעיני כל ולהשמיע את קולכם.
  הגיע הזמן ליצור מעגלי גברים.זה צריך לבוא ממכם.תתחזקו. הגיע הזמן שגם אתם תשרפו את החזיות (חזיתות) שלכם... :)))
  אני מברכת את יריית הפתיחה שלך. אני רוצה שהיא תהדהד ותפורר את הדיכוטומיה הזו.


  זה לבער את החמץ
  זה ליצור סדר חדש
  זה עושה אביב בנשמה
  תודה איש יקר
  בהצלחה ,חג שמח ואהבה לך
  אמירה.  תגובה חדשה |

1

כתוב הערה חדשה:
שם:*
דואר אלקטרוני:*
נושא / כותרת:*
תוכן:
הקש בשדה הטקסט את רצף האותיות המופיע למטה: